Eğitimler

Genel Bilgiler

İki yıla yayılmış olan eğitimlerimiz yeni üyelerimizin programı tamamladıklarında güvenli, emniyetli ve keyifli bir şekilde dağlara çıkabilmesi ve süreç içerisinde bir rehbere ihtiyaç duymadan kendi oluşturacakları gruplarla dağ faaliyetleri yapabilecek seviyeye ulaşmalarını hedefler.

Eğitimler kapsamında kampçılık, yürüyüş, kaya tırmanışı, yaz ve kış dağcılığı, yön bulma, ilk yardım, geleneksel kaya tırmanışı, buzul tırmanışı gibi başlıklarda önce teorik, ardından uygulamalı eğitim verilirken, eğitimler sonrası tecrübeli üyelerle birlikte gerçekleştirilen faaliyetlerle üyelerin daha kısa sürede ve güvenle tecrübe kazanmaları sağlanır.

Her yıl Mart ayında yeni eğitim dönemimiz başlamakta ve yaklaşık iki yıl sürmektedir. Web sayfamızın Faaliyet ve Eğitim Programı bölümünden programı inceleyebilir, ayrıntılı bilgiler icin SSS’de Dağcılık ve Eğitimler başlıkları altındaki soru-cevapları inceleyebilirsiniz. 

Telif Hakkı © 2013, Doğa Aktiviteleri Grubu
Bizi sosyal medyada takip edin. Doğa Aktiviteleri Grubu Facebook adresimizDoğa Aktiviteleri Grubu Twitter adresimizDoğa Aktiviteleri Grubu Twitter adresimiz